İncelediğiniz ilan yayından kaldırılmıştır.

BEYŞEHİR CAD. ÜZERİ TİCARİ-KONUT İMARLI MUHTEŞEM KONUMDA EMSALSİZ ARSA

Fotoğraflar yükleniyor

900.000
İlan No 1407
İlan Tarihi 20 Nisan 2019
İmar Durumu Ticari Konut
Metrekare 450
Metrekare Fiyatı 2.000
Ada No 37380
Parsel No 2
Pafta No
Kaks & Emsal % 40 / 80
Gabari
Tapu Durumu Müstakil Parsel
Kat Karşılığı Hayır
Krediye uygun Evet
Kimden Emlak Ofisinden
Takas Evet

BEYŞEHİR CAD. ÜZERİ TİCARİ-KONUT İMARLI MUHTEŞEM KONUMDA EMSALSİZ ARSA

ARSAMIZ TIP FAKÜLTESİNİ GEÇTİKTEN SONRA YOLUN SOLUNDA ŞEHRE NAZIR KONUMDA VE BEYŞEHİR CADDESİNE CEPHEDİR. AYRICA NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS ALANINA YAKIN MESAFEDE BULUNAN ARSAMIZ ÇEVRESİNDE, HER GEÇEN GÜN NÜFUS YOĞUNLUĞUNUN ARTTIĞI GÖZLENMEKTEDİR. 

ARSAMIZ 2 KATA İMARLI %40/80 KULLANIM ALANINA SAHİPTİR. ZEMİN KAT TİCARİ OLABİLEN ARSAMIZ, HER TÜRLÜ İŞLETME YAPMAYA ELVERİŞLİ DURUMDADIR. ZEMİNDE 180 M2 NET KULLANIM ALANI VE ÜST KATTA 180 M2 NET KULLANIM ALANINA SAHİPTİR.  BU DURUMDA ÜST KATA 3+1, 2+1 VEYA 1+1  DAİRELER YAPILABİLİR. KOT FARKINDAN 1 KAT DAHA KAZANABİLECEK NİTELİKTEKİ ARSAMIZ EMSALSİZDİR. ARSAMIZA YAPILACAK TİCARİ KATIN TABELA DEĞERİ OLDUKÇA YÜKSEK OLACAKTIR. NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS ALANINDAKİ ÖĞRENCİ YOĞUNLUĞUDA BÖLGEDEKİ TİCARETİ  POZİTİF OLARAK ETKİLEMEKTE OLDUĞU GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULMALIDIR. 

BULUNDUĞU KONUM VE TİCARİ POTANSİYEL OLARAK DEĞERLENDİRİLDİĞİNDE, GELECEK VAADEDEN SON DERECE KIYMETLİ YÜZÜKTAŞI BU MÜLK,  YATIRIM VE KULLANIMA UYGUNDUR. 

TEKNİK ÖZELLİKLER
Altyapı
Konum
Genel Özellikler
Manzara
Yorumlar
909 kez görüntülendi.
Gayrimenkul Borsası Yatırım Danışmanlığı I Konya Emlak Alım Satım Merkezi Satılık Daireler, Satılık Arsalar, Satılık Villalar, Satılık Komple Binalar, Satılık İşyerleri, Satılık Fabrikalar