BEYŞEHİR-ISPARTA ÇEVRE YOLUNA 250 METRE MESAFEDE YATIRIM VE KULLANIM İÇİN CAZİP ARSA-ARAZİ

Fotoğraflar yükleniyor

159.000
İlan No 851960
İlan Tarihi 10 Eylül 2019
İmar Durumu Tarla
Metrekare 9270
Metrekare Fiyatı 17
Ada No 372
Parsel No 52
Pafta No
Kaks & Emsal
Gabari
Tapu Durumu Müstakil Parsel
Kat Karşılığı Hayır
Krediye uygun Hayır
Kimden Emlak Ofisinden
Takas Hayır

BEYŞEHİR-ISPARTA ÇEVRE YOLUNA 250 METRE MESAFEDE YATIRIM VE KULLANIM İÇİN CAZİP ARSA-ARAZİ


Sağlık tapulamasında olan arsamız 9272 m2 olup müstakil tapuludur. Bağ, bahçe, meyvacılık, hayvancılık v.b amaçlarlada kullanılabilecek arsamız Beyşehir-Isparta çevre yoluna 250 metre mesafededir. Arsamız bulunduğu konum itibari ile Konyanın en temiz havası olan bölgelerindendir. Ayrıca sebze, meyve v.b yetiştiriciliği için verimli bir toprağı vardır. 


Beyşehir-Isparta çevre yolu Antalyaya hızlı geçiş yolu olarak projelendirildiğinden, çevresindeki arsa ve tarlalar her geçen gün pirim yapmaktadır. 


Yanından kadastro yolu geçen arsamız yatırım ve kullanım için son derece elverişlidir. Arsamıza cephe akan bir derenin olması ve arsamızın zeminin düzgün olması çok ciddi bir avantajdır. Arsamız fiyat olarak emsallerine göre uygundur. Bu nedenle yatırım amacı ile alındığında da sahibine yüksek oranda kar getirebilecek bir mülktür.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Altyapı
Konum
Genel Özellikler
Manzara
Yorumlar
408 kez görüntülendi.
Gayrimenkul Borsası Yatırım Danışmanlığı I Konya Emlak Alım Satım Merkezi Satılık Daireler, Satılık Arsalar, Satılık Villalar, Satılık Komple Binalar, Satılık İşyerleri, Satılık Fabrikalar