İncelediğiniz ilan yayından kaldırılmıştır.

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİV. YAKINI TİCARİ V.B OLMA POTANSİYELİ YÜKSEK ARSA

Fotoğraflar yükleniyor

55.000
İlan No 1243
İlan Tarihi 9 Ocak 2019
İmar Durumu Tarla
Metrekare 139
Metrekare Fiyatı 396
Ada No 40055
Parsel No 31
Pafta No
Kaks & Emsal
Gabari
Tapu Durumu Hisseli Tapu
Kat Karşılığı Bilinmiyor
Krediye uygun Bilinmiyor
Kimden Emlak Ofisinden
Takas Hayır

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİV. YAKINI TİCARİ V.B OLMA POTANSİYELİ YÜKSEK ARSA

ARSAMIZ BEYŞEHİR- ISPARTA YOLUNA CEPHE KONUMDADIR. BEYŞEHİR-ISPARTA YOLU ANTALYAYA HIZLI GEÇİŞ YOLU OLARAKTA KULLANILACAĞINDAN OLDUKÇA AKTİF OLARAK KULLANILACAKTIR. DAHADA ÖNEMLİSİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİNE VE ANA GİRİŞ KAPISININ  ÇOK YAKININDADIR. 

BÖLGEDE BULUNAN ARSA-ARAZİLER, ÜNİVERSİTE İNŞAATININ YAPIMI İLE HER GEÇEN GÜN PİRİM YAPMAKTADIR. ARSAMIZ ÇOK KRİTİK BİR KONUMDADIR.  ÜNİVERSİTE İNŞAATININ DEVAMI ESNASINDA YADA TAMAMLANMASINDAN SONRA, ARSAMIZIN BULUNDUĞU BÖLGE VE YAKINLARINDA TİCARİ-KONUT İMARINA AÇILMASI BEKLENMEKTEDİR. İMAR SONRASINDA BELEDİYENİN DOP PAYI KESİNTİSİNİN %40 OLDUĞUNU DÜŞÜNÜRSEK 83 M2 NET KULLANIM ALANI KALMAKTADIR. BUDA YATIRIMCISINA EN AZ 50-70 M2 ARASINDA TİCARİ V.B MÜLK KAZANDIRACAKTIR. 

ÜNİVERSİTENİN YAKININDA  50-70 M2 KULLANIM ALANI OLAN BİR İŞYERİNİN EN AZ 500.000 TL -1.000.000 TL ARASINDA OLACABİLECEĞİ DÜŞÜNÜLMEKTEDİR. OLDUKÇA NİTELİKLİ BU MÜLK YATIRIMCISINA YÜKSEK KAZANÇ GETİRECEKTİR. 

Not: Necmettin Erbakan Üniversitesi projesi ve çevresinin drone çekimlerine video bölümünden ulaşabilir, daha fazla bilgiye erişebilirsiniz. 
TEKNİK ÖZELLİKLER
Altyapı
Konum
Genel Özellikler
Manzara
Yorumlar
1207 kez görüntülendi.
Gayrimenkul Borsası Yatırım Danışmanlığı I Konya Emlak Alım Satım Merkezi Satılık Daireler, Satılık Arsalar, Satılık Villalar, Satılık Komple Binalar, Satılık İşyerleri, Satılık Fabrikalar