İncelediğiniz ilan yayından kaldırılmıştır.

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİV. YAKINI TİCARİ V.B OLMA POTANSİYELİ YÜKSEK ARSA

69.000
İlan No 1243
İlan Tarihi 31 Mayıs 2020
İmar Durumu Tarla
Metrekare 139
Metrekare Fiyatı 496
Ada No 40055
Parsel No 31
Pafta No
Kaks & Emsal
Gabari
Tapu Durumu Hisseli Tapu
Kat Karşılığı Bilinmiyor
Krediye uygun Bilinmiyor
Kimden Emlak Ofisinden
Takas Hayır


NECMETTİN ERBAKAN ÜNİV. YAKINI TİCARİ V.B OLMA POTANSİYELİ YÜKSEK ARSA

ARSAMIZ BEYŞEHİR- ISPARTA YOLUNA CEPHE KONUMDADIR. BEYŞEHİR-ISPARTA YOLU ANTALYAYA HIZLI GEÇİŞ YOLU OLARAKTA KULLANILACAĞINDAN OLDUKÇA AKTİF OLARAK KULLANILACAKTIR. DAHADA ÖNEMLİSİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİNE VE ANA GİRİŞ KAPISININ  ÇOK YAKININDADIR. 

BÖLGEDE BULUNAN ARSA-ARAZİLER, ÜNİVERSİTE İNŞAATININ YAPIMI İLE HER GEÇEN GÜN PİRİM YAPMAKTADIR. ARSAMIZ ÇOK KRİTİK BİR KONUMDADIR.  ÜNİVERSİTE İNŞAATININ DEVAMI ESNASINDA YADA TAMAMLANMASINDAN SONRA, ARSAMIZIN BULUNDUĞU BÖLGE VE YAKINLARINDA TİCARİ-KONUT İMARINA AÇILMASI BEKLENMEKTEDİR. İMAR SONRASINDA BELEDİYENİN DOP PAYI KESİNTİSİNİN %40 OLDUĞUNU DÜŞÜNÜRSEK 83 M2 NET KULLANIM ALANI KALMAKTADIR. BUDA YATIRIMCISINA EN AZ 50-70 M2 ARASINDA TİCARİ V.B MÜLK KAZANDIRACAKTIR. 

ÜNİVERSİTENİN YAKININDA  50-70 M2 KULLANIM ALANI OLAN BİR İŞYERİNİN EN AZ 500.000 TL -1.000.000 TL ARASINDA OLACABİLECEĞİ DÜŞÜNÜLMEKTEDİR. OLDUKÇA NİTELİKLİ BU MÜLK YATIRIMCISINA YÜKSEK KAZANÇ GETİRECEKTİR. 

Not: Necmettin Erbakan Üniversitesi projesi ve çevresinin drone çekimlerine video bölümünden ulaşabilir, daha fazla bilgiye erişebilirsiniz. 
TEKNİK ÖZELLİKLER
Altyapı
Konum
Genel Özellikler
Manzara
Yorumlar
1664 kez görüntülendi.
Gayrimenkul Borsası Yatırım Danışmanlığı I Konya Emlak Alım Satım Merkezi Satılık Daireler, Satılık Arsalar, Satılık Villalar, Satılık Komple Binalar, Satılık İşyerleri, Satılık Fabrikalar