Hakkımızda

 

 

 GAYRİMENKUL BORSASI I KONYA GAYRİMENKUL ALIM & SATIM MERKEZİ 

                                                      

  

 

  Misyonumuz

 

   * Gayrimenkul Borsası olarak müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.  

   * İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.  

   * Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.  

   * Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.  

   * Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birini oluşturmak.  

   * Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark oluşturarak marka haline gelmek.  

   * Reklamlara, tabelalara,  duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm  müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.

 

   

   Vizyonumuz

 

   Tüm sektörlerin dinamiğinin yenilik, gelişme ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncülerini, diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre küçük veya büyük her firma sektörüne birşeyler katmalıdır.

   Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve  birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu  etki edecektir.

   Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

   Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak  mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

 

 

Gayrimenkul Borsası I  Konya Emlak Alım Satım Merkezi

 

Gayrimenkul Borsası Yatırım Danışmanlığı I Konya Emlak Alım Satım Merkezi Satılık Daireler, Satılık Arsalar, Satılık Villalar, Satılık Komple Binalar, Satılık İşyerleri, Satılık Fabrikalar